Postovanje, moj problem su akne, koje su se pojavile svuda po licu u zadnjih godinu dana, a poslednjih mjeseci se stanje mnogo pogorsalo. Ja imam 27 godina, i ovakav problem nisam imala do sad, cak ni u pubertetu nije bio ovako izrazen. Akne su se pocele pojavljivati poslije porodjaja. Sto se tice moje ishrane, ista je kao i uvjek, sto se tice zivota koji vodim, opet je isto sve kao i do prije godinu dana. Molim vas, recite mi sta da radim?

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Posetite dermatologa, utvrdite hormonski status, uradite ginekološki pregled i uključite adekvatnu terapiju u skladu sa nalazima. Isključiti postojanje demodikoze.