Postovani, molim vas da mi pomognete. Vec desetak godina imam oboljenje na palcu noge. Isla sam privatno kod dermatologa i ne vadeci bris nokta, rekao mi je da je kandida i preporucio lamisil solucione. Tesko sam nabavljala taj lijek iz inostranstva, s vremena na vrijeme, i koristila ga sa prekidima. Koristila sam i canaste uljne kapi na svoju ruku. Trenutno koristim nailner, preporuka sa reklame hr tv. Ne vidim rezultate. Molim vas da mi preporucite terapiju jer zelim da imam konacno zdravi nokat! Hvala

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Potrebno je prvo uraditi kulturu na candidu, koprokulturu i konsultovati gastrologa ukoliko je nalaz kopro kulture pozitivan. Naravno konsultujte se sa dermatologom i promenite lek, očigledno je da prema vađim rečima imate terapijsku rezistenciju na lek koji koristite.