Zbog opadanja kose, doktorica mi je prepisala mertz special tablete. Nazalost nisam u mogucnosti da izdvojim toliki novac za njih pa sam htela da vas pitam postoji li neka zamena od drugog proizvodjaca ili tako nesto za te tablete koja bi imala isti efekat. Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      U apotekama postoji dosta multivitaminskih preparata koji su predviđeni za problem opadanja kose. Tačne cene mi nisu poznate, pokušajte sa nutrivalom, mislim da je jeftiniji