Htela bih da vas pitam, ako mozete da mi odgovorite, mom bratu su izasle neke bele fleke po glavi. Ima taj problem vec vise od godinu dana, isao je kod lekara on mu je prepisao neki sampon koji kosta oko 2500din, pa ako ne deluje da dodje ponovo da probaju sa drugom terapijom. Nije koristio taj sampon. Inace pusac je, aktivan. Radi kao vojno lice i mora da nosi beretke. Jedno vreme se malo povuklo, bilo je manje a sad mu izlazi sve vise. Poslala sam vam i sliku pa ako biste mogli da mi odgovorite. Unapred zahvalna ivana markovic

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45772

    • Dali je ovo sa slike neka gljivica ili bakterija. Kod mene se desava isto na glavi ove bjele fleke pa me zanima staje.