Postovani! Moja kerka je dobila pre tri dana urtikariju. Nikad do sada nije imala ovu bolest. Primila je amp. Sinopen i amp. Urbason pije sir avil i na dijeti je. I pokraj toga ona opet drugu dan je izbila alergiju. . . Pa vas pitam dajte mi savet sta da se hrani i kako da znam na cime je alergicna. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Preporučuje se dijetalna ishrana bez životinjskih masti i belančevina. Malo se strpite, možda je trenutna alergijska reakcija na neki alergen najčešće hranu. Javite se opet, da vam predložimo kada bi trebalo najbolje uraditi alergološko testiranje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43473

    • Hvala najlepse lekarima koji odgavaraju na pitanja, vrlo sam im zahvalna zato sto ovakvo nesto kod nas u Makedoniju ne postoji moras ici od vrata do vrata od lekara do lekara i jedva im iscupas po neki skrzavi zbor da ti objasne o cemu se radi i kako da se ponasas u buduce... Jos jednom se zahvaljujem prof. doktor Ivana Binic koja mi je odgovorila na moje pitanje. Pozdrav!