Postovani, duze vremena imam problema sa crvenilom i bubuljicama koje mi se javljaju na glavi, posebno temenu. Nekada su jako bolne, i nekada dosta svrbe, gnojne su u sredini. . Isao sam par puta kod dermatologa, prepisivao mi je sol. Klindamicin 2% , belogeut kremu itd. Boljitka od toga nema, bubuljice se povlace jedino kada pijem antibiotike. Promenio sam sve moguce sampone, ni jedan mi ne odgovara. Molim vas, kojom terapijom da nastavim dalje, pozdrav

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Folikulitisi mogu biti dosadni, posebno ukoliko imate predispoziciju. Kako ste i sami primetili antibiotici pomažu izlečenju. Što se šampona tiče, pokušajte follten šamponom. Budite uporni.