Vec 5 godina imam problem sa opadanjem obrva, lekar je konstatovao da je u pitanju seboreja. Koza u predelu obrva i oko njih se peruta, javlja se crvenilo, svrab, ponekad i neka bubuljica i naravno opadanje. . . Probao sam sa mnogim lekovima od elocoma, nekih apotekarskih rastvora, sinoderma pa do npr. Blue cap kreme koju trenutno koristim, ali uzalud. . . Nisam isao ni na kakav detaljniji pregled van mog grada, iako me to strasno opterecuje i jos vise utice na moje samopouzdanje. Na mnogim forumima sam procitao da je to, na neki nacin, neizlecivo!? Molim vas da mi date savet, da li uopste mogu da se nadam sprecavanju daljeg opadanja obrva ili ne??? I ako postoji bilo koji efikasni lek?

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42195

    • Ja imam problem cupam nesvesn obrve prstima i po nekad tako nesvesno iscupam i po pola obrve, obicno mi se to desava kad sam nervozan, mogu li da dobijem neki savet sta da radim. . . Pozdrav

    • Imam 14 god. . Opala mi je obrva. Bili sam ko doktora i rekao mi je da koristim pantenol. Ali uzalud to nista ne pomaze. Sta da radim da mi poraste? : (