Poštovani! Moja kcerka ima 9 godina i prije sedam dana na stomaku joj se pojavio krug sa crvenim rubom a unutar kruga normalna koza. Par dana iza toga krug se rasirio a unutar njega pojavio se jos jedan! Osjeca svrbez! Nismo isli ljekaru molimo za savjet! Hvala!

    Odgovoreno: 12. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Može biti rosea ili tinea. Uzeću uslovno da je gljivično oboljenje tj. Tinea-crem. Triderm 2x dnevno 5 dana. Javite se opet da promenimo lek i izlečimo oboljenje.