Cenjena doktorko, imam fleke po telu evo vec nekih godinu dana, koje se perutaju kada ih pocesem, koristio sam fentikol kremu i pomogla mi je delimicno, mozda zbog toga sto nisam bio uporan! Fleke su smedje boje, i posle tusiranja suve svrbe i perutaju se, pa me zanima kako da ih uklonim i da li je to neka dugotrajna bolest, da me nece pratiti celog zivota! Hvala, zeleo bi da mi odgovorite na moj mail akn ste u mogucnosti, hvala jos jednom

    Odgovoreno: 12. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pokušajte da rehidrirate kožu hidratatnim kremama posle tuširanja. Fleka je nespecifičan pojam i može da predstavlja bilo šta. Pokušajte sa našim servisom teledermatologija.