Pozdrav, ja nemam nikakvu bolest koze zapravo, ono sto bih vas molila da mi kazete jeste sta da uradim da sprecim dalje sirenje linija ispod ociju? Postaju jako ruzne i to nisu bore ali od spavanja svako jutro se te linije povecavaju. Spavam na ledjima ali to ne pomaze, okrecem se nocu. Stavljam dosta nocne kreme i kupila sam dormeo jastuk ali ni to ne pomaze. Ne bih isla laserskim putem zbog toga jer nisam pristalica. Verujem da imate drugo resenje protiv guzvanja lica u toku spavanja. Cenicu vas odgovor. Srdacno hvala unapred. Andrea

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Gužvanje lica u toku spavanja se rešava invazivno i poluinvazivno: botulinum toksinom (botox, disport) , dermalnim filerima ililaser rejuvenacijom, kako god bili pristalica.