Ovako, pre nekih godinu dana sam naglo izgubila na telesnoj tezini, i na licu ispod oka su mi se pojavile linije (po jedna na obe strane) , poput bora, te mi zbog toga lice izgleda umorno. Po internetu sam citala da se taj problem moze resiti ubrizgavanjem nekih supstanci pod kozu i tako obrisati ta udubljenja. Interesuje me da li je to istina i ako jeste gde se to moze uraditi. Takodje, zamolila bih vas da mi kazete kolika bi bila cena te intervencije (ukoliko znate) . Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Cena dermalnih filera, verovato ste na to mislili, zavisi upravo od toga gde i koto radi. Cena je verovatno veća ukoliko i nemate baš veliki izbor ko će to da vam uradi.