Pozdrav. Imam problema sa seborejom, bubuljicama po celu i opadanjem kose. . . Trenutno koristim ducray kelual ds vec mesec dana ali glava me nekako pece i izlaze jos bubuljice, pa da li da promenim sampon i uzmem kertyol isto od ducray firme i da li znate koja je razlika izmedju ova dva sampona? Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Razumela sam da vam izlaze bubuljice i po glavi. Onda je potrebno uključiti sistemske antibiotike 7 do 10 dana. Šamponi protiv seboreje su odlični ali postoji mogućnost da vam ne odgovaraju. Očigledno da imate problem masne kože. Učinite napor i pošaljite slike preko našeg servisa teledermatologija da vam predložimo šta i kako dalje da činite.