Postovanje imam jedno pitanje i molio bih brz odgovor, naime na rubu glave penisa imam bele uocljive tackice kao bubuljice, nemam nikakvih problema osim estetskog izgleda. Da li trebam da idem kod urologa ili moze se srediti nekom kremom?

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40650

    • Pozdrav doktore, i ja imam te sitne tackice, po nekad osetim svrab. . . Isto sam citao na nekim forumima da ako to svrbi. . . Onda je to neka bolest ili sta znam. . . Pa me zanima. . . Dali je to opasno kada svrbi ili je i to normalno? Hvala!