Postovani, cesto mi se desava da kada se uplasim, uznemirim ili mi je neprijatno na licu i dekolteu mi se pojavi goruce crvenilo. Imam utisak da mi ti delovi "gore". Crvenilo na dekolteu je u vidu "fleka"zbog cega dolazi do ovakve reakcije, sta se to dogodi u organizmu? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Vazomotorna reakcija i možese reći urtikarijalna reakcija kod osoba koje su emotivno predisponirane. Prolaznog je karaktera. Ja vam preporučujem autogeni trening.