Zahvaljujem na vremenu koje ste odvojili za mene, i znam da vam nije bila namera da me uplasite, ipak jeste. Molim vas, odrasla sam osoba, majka troje dece, mogu da podnesem. Radi prepoznavanja pitanja, moje pitanje je postavljeno u teledermu broj 23. Moj lekar ne smatra da sam za kliniku, jer na zadnjem pregledu u martu mesecu, nije nista rekao da je hitno i da moram ozbiljno da proveravam. Tako da vas molim da mi sve kazete, sve vase sumnje, jer sa vasim misljenjem ja mogu da trazim uput, ovako ce me otkaciti.

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Na osnovu vaših fotografija promena, lokalizacije i anamneze (iako je malo nespecifična) mislim da je u pitanju autoimuno oboljenje lupus erythematodes koji ima više kliničkih oblika. Pokušajte da se dogovorite sa vašim lekarom na obostrano zadovoljstvo.