Moj sin ce napuniti 9 godina. Ima polen alergiju ali me zabrinjava lose stanje njegovih noktiju koji pucaju i stopala koja se ljuste. Da li mislite da je nedostatak vitamina, nesto drugo i sta bi trebalo prekontrolisati. S postovanjem zabrinuta majka

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Za početak poklonite pažnju i negujte kožu stopala hidratantnim kremama uz redovnu higijenu. Što se noktiju tiče neka koristi malo rastvor panthenola do 2x dnevno.