Poštovani, juče mi u jednom trenutku nije bilo dobro, osetila sam pojačano znojenje i mučninu. Nakon nekoliko sati osule su mi se grudi i stomak. Osip je u vidu sitnih crvenih tačkica. Bila sam u pamučnoj garderobi, ali je bila uzana. Danas povremeno osetim peckanje i svrbuckanje, uglavnom kad se oznojim. Da li treba nešto da koristim? Najlepše hvala!

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nemogu sa sigurnošću da kažem. Možda je milijarija ili alergija na odeću, toplotui sl. Pokušajte aerius 1-2 dnevno, ung afloderm 2x dnevno. Ukoliko promene perzistiraju - kod dermatologa.