Postovanje od pre dva dana pocelo je da mi se javlja kao neko potkozno peckanje po celom telu. Na tom mestu pojavi se i crvenilo koze ukoliko dodje do intezivnijeg cesanja. Sta to moze biti i kako da zaustavim peckanje, svrab??? Hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno vrsta alergijske pre-osetljivosti. . . Samo je pitanje uzroka. Probajte da utvrdite u kojim situacijama i prilikama se pogoršava. Sredstva za higijenu isušuju kožu. . . Koristite hiratantne kreme koje vraćaju vlažnost koži. Ukoliko su tegobe teže, javite se dermatologu.