Pojavila mi se bijela fleka ispod desnog oka, pa mozda 5sm. Dr kaze da je virusno, da mazem sa xloramfenikolom, mazala sam skoro dve nedelje i jednostavno nista. . Molim vas kazite mi da li treba mazati necim drugim. Iskreno i pomalo me poboljeva. Unapred zahvallna ali meni to jako smeta.

    Odgovoreno: 10. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako je virusno ne treba mazati antibiotske masti. Opis promene je nespecifičan. Popunite na sajtu upitnik iz teledermatologije i sliku promene pa ćemo bolje znati kako da vam pomognemo.