Meni je kožni lekar rekao Didermal krem protiv crvenila, šta mislite ako sa tim mazanjem saljica, cicatrixa, dermatixa, raznih melema da li će to crvenilo proći nekako i koliko dugo može trajati crvenilo, meni traje već godinu i četiri meseca?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Crvenilo čega? Ili posle čega? Didermal se uobičajeno koristi za smanjenje crvenila kože, ali određeno vreme. Treba imati u vidu i neželjene efekte kortikosteroidnih preparata. Ukoliko crvenilo perzistira, potrebna su dodatna ispitivanja promene.