Poštovani,
    u prethodnom obraćanju navela sam vam da sam pokušala i sa hidratacijom i prevencijom od isušivanja, od sunca, i idalje imam isti problem. Navela sam i da sam uzimala razne vitamine i minerale kao dodatke ishrani i kao moguću prevenciju i na žalost ništa se nije promijenilo. Jedan novi detalj koji sam ranije zaboravila navesti je i da me takođe nesnosno svrbe noge nakon depilacije hladnim voskom (znači i bez kontakta kože s vodom) . Koristila sam i antihistaminike (Flonidan i Histadin) i nisu mi pomogli a ovaj problem imam već 10-ak godina samo što je svake godine intenzivnije i duže traje (i do 2-3 mjeseca nakon povratka s ljetovanja) .
    Unaprijed zahvalna, Azra

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Po vašim rečima, možda imate preosetljivost na vosak. Tu preosetljivost je potrebno ispitati alergološkim ciljanim testiranjem. Ukoliko se dokaže preosetljivost morate da promenite metodu depilacije.