Postovanje sa devojkom sam 2 godine zadnjih 1, 5 godinu imamo odnos bez zastite. Pre nkoliko meseci posle odnosa meni je otekao deo penisa iza glavica u toku odnosa sam osetio bol na par sekundi interesuje me sta je to. Ona redovno ide na preglede i sve je ok. Pre nekoliko dana opet posle odnosa na glavicu su mi se pojavile tackice bele boje da bi mi kasnije postale crvene uz neko perutanje koze na glavicu da li je to ozbilljan problem i sta bi to moglo biti nemam svrab niti bol bilo koje vrste unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Proverite kod ginekologa vaginalnu floru vaše devojke. Nekada povišena kiselost vaginalne sredine može da dovede do komplikacija. Ne preterujte sa isušivanjem kože. Ukoliko je zapaljenje izraženije namažite do 7 dana crem. Canesten 3-4 puta dnevno ili posetite dermatologa.