Imam problem sa penisom,. Posle jednog oralnog sexa bez zastite primetio sam da mi je vrh penisa pocrveneo! Posle par dana ispod vrha su izasle neke kao bubuljice, ili sta vec, a na samom penisu nesto kao mitiseri! Sta da radim da to skinem, ako je moguce neki preparat ili nesto slicno? Unapred zahvalan milan

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Malo je teže reći iz prve. Možda je genitalni herpes (crem. Aciklovir 5xdnevno) , ili zapaljenje glansa balanopostitis (crem. Canesten 3-4 puta dnevno) ispiranje mlakom vodom i korišćenje sapuna ili šampona na 3-4 dan.