Postovani, imam problem u gornjem delu penisa tj glavica tacnije osecam svrab i peckanje negde na pocetku urinalnog trakta, ovako je vec tri dana. Sta bi to moglo biti i sta mi je ciniti? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Peckanje sa ili bez promena ili pojave nekakvog iscedka pripada grupi uretritisa i zahteva dodatnu dijagnostiku - sekret eventualno kulturu. Potom sledi antibiotska terapija. Lečenje se nesme potcenjivati.