Ovako. . . Pored desnog testisa mi se pre odprilike mesec dana pojavila neka izraslina velicine rize. . Ona se pocela smanjivati u tom periodu ali je preko nje izrasla jos jedna koja je za razliku od one prve mekana, prva je dosta tvrda. . U roku od par dana je narasla i sada je sama pukla. . Izaslo mi je dosta gnoja i krvi ali se ona i dalje ne smanjuje, a mnogo boli. . . Sta je ta izraslina i da li je ozbiljno da bih trebao otici lekaru ili ne. ??

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Moguće je da je reč o furunkulu ili manjoj cisti. Potrebna je lokalna i sistemska antibiotska terapija. Klinički pregled je najbolju za definitivno postavljanje dijagnoze.