Imam 22 god. I imam problem sa kozom na nogama. Posle depilacije brijacem ili voskom oko cukljeva mi se pojavljuju crvene tackice, koje jako svrbe i iz kojih na pritisak iscuri malo tecnosti. Koza na tim mestima je suva, hrapava i zadebljala. Na tim mestima, kada sve dlacice izrastu, gore pomenute promene nestaju. Kako da resim ovaj problem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Teško da ćete ga rešti ukoliko ne menjate način depiliranja. Reč je o folikulitisu kao posledici kod nekih osoba posle depilacije. Probajte lasersku epilaciju.