Poštovani,
    imam problem sa hiperpigmentacijom koja je jako izrazena na laktovima, tako da to u ljetnim danima izgleda jako ružno. Laktovi su "crni". Dok sam bila student, jedan stariji dermatolog mi je jako pomogao. Napisao mi je recept za neku kremu, koju su mi pravili u apoteci, tako da se u to vrijeme, a to je bilo davno, ta crna boja dosta povukla. Ta tamna boja na laktovima se održi i za vrijeme zimskih mjeseci. Razgovarala sam sa dermatologom, u gradu u kome danas živim, ali on se nije nešto previše uključivao u rješavanje moga problema. Savjetovao mi je neku kremu na biljnoj bazi, kupuje se u apoteci i služi za izbjeljivanje fleka, ali nije bilo rezultata. Molim vas da mi vi pomognete. Da li mi vi možete preporučiti tako neki recept, neku kremu, kako bi rijesila ovaj problem? Napominjem da sam nedavno bila na sistematskom pregledu, svi nalazi krvi, jetreni, i drugi su mi dobri.
    S poštovanjem!

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #37079

    • Moze jedno podpitanje?: imam isti problem - a imam i poremecaj rada stitne zlezde- da li je to povezano? Hvala unapred. Varsa