Nisam znao u koju temu da stavim ovaj svoj problem, pa pošto se pojavljuje na koži rekoh da postavim ovđe. Od 8 razreda osnovne (sada imam 22god) imam ovaj problem. Na tabanima mi iskaču kako da kažem modrice ili crvenilo koje kad se oslonim na stopalo boli da taj bol skoro do suza me dovodi. Znači bol je nepodnošljiv. Iskoči na jednom tabanu i traje po 5 ili 6dana i zato vrijeme samo sam u krevetu ne idem nigđe pa mi to pravi problem. Samo mi se na tabanima to pojavljuje. Prvih nekoliko godina mi se pojavljivalo zimi i ljeti sad samo ljeti. Mislio sam da je zbog patika pa sam mijenjao uloške, držao hladne obloge ali bez rezultata. Moram napomenuti da sam kao dijete imao ravne tabane, sad više ne. Išao sam kod doktora radio razne nalaze ništa nije pokazalo, svi nalazi extra. Neki misle da su u pitanju kosti nego koža. Dobio sam uput za imunološko i tu sam analizu radio prije neki dan još čekam rezultate. Sad htio sam da vas pitam da li ste se sretali sa ovim u svojoj praksi? Svaka pomoć dobrodošla pošto polako mislim da ću ovo imati cio život kad ga već ovolko dugo imam. Izvinjavam se na ovolikoj dužini posta al moram sam ovako da bi vas upznao sa ovim. Evo ću postaviti slike kako to izgleda
     http: //img8. Imageshack. Us/gal. Php? G=13062009c. Jpg
    Hvala unaprijed sa odgovorima.
    Poštovani!
    Rekli ste da vam pišem kad dobijem rezultate imunološkog. Dobio sam ih i sve je ok je sa njima. Bio sam i u međuvremenu kod reumatologa on mi je rekao da nemam siptome za njegovu oblast i opet me je uputio kod dermatologa. Još mi je ostalo kod dermatologa da uradim to testiranje na pritisak. Mada mi je i dermatolog rekao da se po prvi put susreće sa nečim ovakvim i kaže da je upitanju urtikarija ili alergija da bi me to svrbjelo a ne boljelo. Vaš savjet što dalje?  Postavio sam i sliku nadam se da ćete ovaj put uspjeti da vidite.