Majka sam tinejdzera i imam nedoumicu. Da li je za prvo brijanje bolje da se koristi elektricni brijac ili klasicni sa ziletom? Da li podjednako dobro i elektricni brijaci uklone sve dlacice i lice postaje glatko? Da li elektricni brijaci rade iskljucivo na suvo, i sta se stavlja na lice posle suvog brijanja? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolje je da sina pustite da izabere način uklanjanja brade tj. Brijanje. Posle brijanja koristititi brand name preparate, u odnosu na tip i vrstu kože. Svejedno je da li je suvo ili klasično brijanje. Danas toga ima u izobilju.