Seksualne transmisivne bolesti! Poštovani,
    Poslednjih 3 meseca puno se znojim, u stvari kupam se u znoju. Bio kod lekara opšte prakse rekao da je sve ok pluća, ekg, krvni tlak, uradio krvne analize , krvnu sliku, urin sve u redu. Plašim se da imam neku seksualnu bolest koja ne daje simptome (imao sam intimne kontakte sa raznim osobama sa i bez zaštite - kondoma). Molim vas recite mi koje analize trebam uraditi da bih ustanovio da li imam neku seksualnu transmisivnu bolest? Neprijatno mi je ici kod lekara da pitam.
    Unapred zahvalan, Alfred

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Neprijatnost odlaska kod dermatologa može samo da komplikuje vaš problem. Da imate neku std bolest ne biste mi nadam se napisali samo problem sa znojenjem. Potreban je pregled dermatologa, laboratorijske analize: se, ks, i pregled na iads, hepatitise, sifilis, ukoliko hoćete da isključite ozbiljne std bolesti.