Poštovana,
    imam 28 godina, a od 15 godine mučim muku sa aknama. Ima ih i potkožnih, i sitnih belih. Mislim da ne postoji preparat koji nisam koristila, ali se stanje poboljšalo jedino kada sam redovno išla kod kozmetičara. Međutim, ja bih neko dugotrajno rešenje - ne želim da zalečim akne, već da ih izlečim. Ne znam ima li svrhe da više idem kod dermatologa, jer sam ih obišla milion do sada. Mozete li da mi preporucite neki preparat za uklanjanje fleka od akni?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Sami ste dali odgovor. Stalna svakodnevna nega masne kože i u zavisnosti od težine promena bilo bi dobro hemijski piling i naravno lasero terapija ipl ili nd: yag.