Bila sam kod više doktora i niko precizno nije znao da mi kaže šta je. Tvrdili su da je herpses zoster a neki samo da mi je osetljiva koža. Mazala sam preko 10 kremi (Afloderm, Esperson, Triderm, Pantenol) i nije mi bolje, i pila sam vitamine. Pitanje za vas da li je ovo herpes zoster ili nešto drugo? Vaše mišljenje i koliko možete da zaključite sa ove slike? A pritom da znate da me ne boli niti me češe. I već 3 meseca mi je isto ne sklanje se.
    Hvala unapred, i biću vam zahvalna ako mi date bilo kakvu vašu dijagnozu ili šta treba da radim i koju terapiju da koristim.