Imam mladež normalne boje i oblika na ruci. Pre neko veče je nabubreo i kao bubuljica je bio, kao da je nešto imalo ispod njega. Ujutru je nestalo a on je počeo da se suši, posle par dana se oljuštio a na njegovom mestu je opet mladež koji se povremeno peruta. Nisam isla na pregled?

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Mažite neku neutralnu kremu za negu kože da se površina promene malo osveži, kako bismo videli da li je mladež ili neka druga promena tipa seboroična veruka isl. U svakom slučaju nije ništa zabrinjavajuće.