Imam 19 godina, visoka sam 165 i teška 55 kg. Imam problem sa kosom, imam prirodno tanku dugu kosu, al ne nešto preterano, primetila sam da mi u poslednje malo duže vreme opada kosa. Prvo malo, ali sad već je počelo da me zabrinjava, kad god perem kosu toliko opadne da imam osećaj kao da je otpao pramen, takodje dosta opada prilikom češljanja!
    Ne znam šta da radim, kako da sprečim toliko opadanje, da li treba da se obratim lekaru?

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Dermatolog će vam pomoći. Imate predispoziciju za pojačano opadanje kose i po svoj prilici slabiji kvalitet dlake. Normalno je da dnevno sa glave opadne i do 100 dlaka.