Ovako, češe me i stvara mi se crvenilo u predelu zadnjice oko nogu i oko predela polnog organa. Išao sam kod doktora, prepisao mi mast Sulfare 15, mazao sam nedelju dana ali mi reko da se ne kupam nedelju dana ali ja sam se kupao svake veceri pošto radim građevinu pa sam morao, i jedno desetak dana mi je bilo dobro nisam se češao ali mi se opet ponovilo. Molim vas kažite mi šta je najbolje za mene da se uspešno izlečim.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Da vi, ukoliko možete utvrdite da nije priroda posla koji obavljate, tj. alergija na materijale na poslu nije glavni uzrok. Simptomatski možete koristiti blage kortikosteridne masti za kratko vreme.