Dg. Erythema intertriginosum l304.
    Th. Kmn o4 2x dnevno ispiranje crem Canesten 2 x dnevno i ung. Didermal 1x naveče i soli acidi borici 3% obloge.
    Molio bih vas za savet i mišljenje jer mi ova th od dr spc. ne pomaze.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Niste napisali koliko dugo koristite terapiju. U obzir mogu doći i sledeće dijagnoze: eritrazma, intertrigo, candidiasis, tinea, kontaktni dermatitis. Pokušajte pregled woodovom lampom. Da utvrdimo uzrok. Održavajte higijenu kože.