Poštovani,
    pre nedelju dana u toku noći mi se pojavilo crvenilo i svrab na korenu penisa i mošnici. U početku je malo peckalo, a sada samo svrbi. Mazao sam Hidrociklinom i sada kao da su male krastice, a čini mi se da nisu. Molim vas da mi kažete o čemu se radi i čime da tretiram?
    Unapred Vam se puno zahvaljujem na brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Slika je malo neoštra. Ukoliko posotje krastice i dalje mažite malo neutralnu kremu da otpadnu. Moguć je herpes. Ukoliko se promene ponavljaju ili su stalne javite se dermatologu.