Zdravo!
    Ke pisuvam makedonski, se nadevam ke me razberete! Zabelezav lupenje (ljuštenje) na kožata na koronata na penisot, na mal del. Nemam cešanje (svrab) , niti crvenilo. Možete li da mi posocite što bi moglo da e pricina (uzrok) ? Da vi naglasim i deka mojata partnerka često ima vaginalna kandida. Može li i toa ima vlijanie (uticaj) ?
    Blagodaram mnogu odnapred, se nadevam na brz odgovor.

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Neka vaša partnerka započne lečenje kandide. Ne isušujte kožu preteranim pranjem. Namažite neku indiferentnu kremu npr. Panthenol nekoliko dana 2-3 puta dnevno nekoliko dana.