Poštovani,
    pre par dana usne su pocele jako da me peku i svrbe, mislila sam da je mozda u pitanju balzam za usne (koji vec dugo koristim) pa sam pocela da stavljam drugi, ali problem nije nestao vec se pogorsao. Kada se pazljivo usne pogledaju izbliza moguce je videti veoma sitne pristice na povrsini celih usana. I osecaj na usnama se promenio - sem peckanja i svraba osecam i da su vrlo grube (mada tako ne izgledaju) . Mozda je vazno napomenuti da u ovom periodu nisam imala kontakt ni sa kim (u smislu ljubljenja) i da sam bila pod prilicnim stresom. Pocela sam da stavljam maslinovo ulje od sinoc umesto balzama ali ne znam da li ce mi to pomoci. Molim vas da mi kazete sta moze biti uzrok ovome i sta da radim da prodje. Srdacan pozdrav i hvala unapred!

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #34307

    • Upravo to se i meni desava, jesi li bila kod dermatologa slucajno?