Javljam se opet sa detaljnijim opisom promene na kozi. Pocelo je juce, kao obicna blanda od komarca, crvena je bila i svrbela. Danas je, medjutim, znatno veca, takodje crvena, oko 5-6 cm u precniku, debljine oko 2-3 cm, jako svrbi, cvrsta je i koza oko toga je blago natekla. Imam osecaj kao da imam malu lopticu ispod koze kada hodam. Zamolio bih vas da mi kazete sta je u pitanju i sta bih mogao preduzeti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Postoji veliki broj promena koje mogu odgovarati vašem opisu promene. Dok ne nadjete vremena da odete kod dermatologa namažite 2xdnevno ne duže od 3 dana ung. Beloderm.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #34294

    • Imam problem sa dlakama na tjelu imam 19 godina a puno sam dlakav jeli ima nesto sto moye ih malo smanjiti ili spreciti da vise ne rastu. .