Počituvana,
    Ve molam za odgovor na slednoto peasanje: od pred izvesen period noktite na nozete počnaa da mi pocrnuvaat i da se ronat sto estetski mi pretstavuva golem problem a istotaka delot koj e crn i se roni ima neprijatna mirizba. Ve molam kažete mi za što stanuva zbor i kako se leči?
    Vi blagodaram.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da je u pitanju gljivična infekcija, ali pre terapije trebalo bi je dokazati. Javite se dermatologu, trebalo bi da se uzme materijal za kulturu i ukoliko se dokaže infekcija, dobićete odgovarajuću terapiju.