Poštovana,
    Na koži penisa mi je izašlo nešto a ne znam kako da opišem. U početku me svrbi i crveno je a posle 2-3 dana se to mesto peruta i kao da se mali plikovi pojavljuju i luče neku tečnost. Veličine je prečnika 2cm. To traje 10-15 dana i nestaje. Da li mi možete reći šta je to i koju kremu da koristim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodan Vam je pregled dermatologa, inače biste primenjenom terapijom mogli da maskirate kliničku sliku. Moguće je po opisu da se radi o genitalnom herpesu, ali je ipak bolje da Vas lekar pregleda.