Poštovana!
    Kad uradim depilaciju ruku - bilo čime-pojavi mi se osip, sitne bubuljice, pomalo svrbi i ponekad imam osjećaj peckanja. Inače imam osjetljivu kožu i alergiju na polen. Na nogama nema osipa. Zimi ne radim depilaciju ruku i sve je u redu. Ali u proljeće moram jer su mi dlake baš izražene i ružno je kad se počnu nositi kratki nrukavi! Pomozite, šta da radim?
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      To što vi opisujete je čest problem kod devojaka, jer su dlake na rukama tanje i nakon depilacije se javlja folikulitis. Javite se dermatologu, ima više terapijskih pristupa.