Poštovana,
    Molim Vas recite mi koje se lekove koriste kod mikoza noktiju na nogama, jesu li to neke pereparate u obliku krema ili su to pilule i koje.
    Hvala puno.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Gljivična oboljenja noktiju se ne mogu izlečiti bez sistemske terapije oralnim antimikoticima. Terapijske šeme su različite zavisno od preparata, ali lečenje traje nekoliko meseci. Kako ovi lekovi imaju i nus pojave i kontraindikacije, svakako ih koristite samo uz savet vašeg lekara.