Poštovana doktore,
    Na prednjoj strani budine imam promenu veličine graška, izgleda kao da je urasla dlaka kao mrtvo tkivo. Vaše kolege kažu da je to fibroadenom, i da ne treba dirati tu promenu zato što će ožiljak biti veći od promene. Meni estetski smeta, pa Vas pitam šta vi mislite da li treba dirati tu promenu.
    Unapred hvala, Ivana

    Odgovoreno: 19. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije se radi o fibromu, benigna je promena, jako česta, pogotovu kod žena. Možete je slobodno ukloniti, ukoliko Vam smeta, ali će verovatno ožiljak biti još veći, pa vi sami procenite.
      Pozdrav.