Poštovana,
    Molim Vas preporučite mi kremu protiv akni i recite mi kako se uopšte neguje koža koja je podložna aknama.
    Hvala

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Lečenje akni zavisi od kliničke slike, jer nisu sve akne iste, pa ni terapija ne može biti ista. Zbog toga je neophodno da se javite dermatologu da bi ste dobili adekvatnu terapiju. Što se tiče nege, osnovno je da se koža čisti 2x dnevno i to preparatima za masnu kožu, sklonu aknama i da se nakon toga nanosi preporučena krema. Sada postoje dobre i proverene kolekcije koje se nalaze u apotekama, te možete izabrati nešto od toga ( exfoliac, uriage, avene...). Za svako ozbiljnije lečenje morate se javiti lekaru.
      Pozdrav.