Poštovani,
    imam 30 godina i od prije nekoliko mjeseci pojavile su mi se do sada 4 fleke na tijelu (dvije na stomaku i dvije na ruci). Na početku se javi blago crvenilo u obliku prstena da bi zatim na tom mjestu koza postala izrazito blijeda. Ne osjećam nikakav svrab ali ostaje fleka sa mnogo bleđom kožom. Jedna od njih na ramenu je prečnika 2 cm dok su ostale tri manje sa prečnikom od pola cm. Molim vas da mi odgovorite o kakvom oboljenju je riječ i kako ga mogu izliječiti.
    Hvala najljepše!

    Odgovoreno: 07. 06. 2009.
    • Poštovani,
      dijagnozu vaših promena na koži moraćete potražiti na pregledu kod dermatologa, jer sam opis nije dovoljan. Moglo bi u pitanju biti više stvari, tako da je najpametnije da se obratite specijalisti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #30080