Poštovani,
    od pre par dana me jako ali baš jako pecka kad mokrim na vrhu glavića, na samom otvoru i malo je jedna strana otvora crvenija. Nemam drugih problema, dešavalo mi se ovo i ranije ali nikada me ovako jako nije peckalo, bas je nepodnošljivo. Šta i kako dalje jesam imao drugu partnerku ali ne znam godinama je ista partnerka i ona nema nikakvih problema. Imam 34 god, pomozite šta kako dalje?
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 05. 2009.
    • Poštovani,
      javite se i urologu i uradite opšti pregled urina. Najverovatnije je reč o upali mokraćnih puteva, pre nego o nekoj seksualno prenosivoj infekciji. Svakako je potrebno proveriti i jedno i drugo.