Poštovani i dragi lekari!
    Pa šta je ovo nema smisla stvarno :(. Imam 26 godina i bubuljice kolko oćeš do pre 6 meseci nisam imala na leđima a sad imam ih i na ledjima po licu itd. Bila kod dermatologa i dao mi je kremu skinoren koja mi ne pomaže to su sitne bubuljice potkožne i velike, radila sam hormonalni test i testostoroni su 8,9 e sad ja želim da mi kažete šta da idem da proverim i kako da nađem leka za bubuljice šta bi ja mogla da uradim da bi saznala kako da nađem leka stvarno ovo nema smisla :(.
    Hvala Vam puno na pomoći.

    Odgovoreno: 03. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Akne koje zaostaju posle puberteta predstavljaju često terapijski problem. Da bi skinoren koji ste dobili pokazao efekte potrebno je da prođe od 4 do 6 nedelja. Morate da budete strpljivi i da imate popverenja u svog dermatologa. On će na osnovu kliničke slike vaših promena najbolje odrediti terapiju i eventualno predložiti dodatne dijagnostičke procedure.
      Pozdrav.