Poštovani,
    Imam 25 godina, obrezan sam kada sam imao 11 godina. Moj problem sa penisom je taj što od kada se sećam (znači od neke 14-15 godine) meni se glavić peruta. To sam uspevao da kontrolišem raznim komercijalnim kremama. Pojavilo bi se i trajalo par dana i sredilo na duže vreme, par meseci. Sada sam u dugoj vezi, ne koristim kondom i perutanje je učestalije, manje više non-stop i čini mi se da se promenilo i cak malo proširilo na kožu ispod glavica. Devojka ume da ima jak sekret ali ide redovno na preglede kod ginekologa i rečeno joj je da joj je to jednostavno tako. Perutanje je sada bukvalno preko celog glavića, kao veoma tanak sloj osušene kože koji se manje više lako skida. Što se tiče higijene mislim da sam tu ok, a počeo sam bukvalno odmah posle sexa obavezno da se tuširam, odnosno operem penis. Posle tuširanja namažem kremu i to deluje ok, ali nakon par sati već počinje da se suši, izgleda smežurano i počinje da peruta. Voleo bih da mi kažete da li bi nekim tretmanom mogao da rešim ovaj problem ili šta već da radim.
    Hvala, pozdrav.

    Odgovoreno: 02. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Niste napisali da li ste se nekada javljali dermatovenerologu, jer bi to trebalo da uradite. Ne mislim da se radi o nekom ozbiljnom poremećaju, ali kako navodite da se promene šire, moj Vam je savet da idete na pregled.
      Pozdrav.